Ceník focení

Luxusní fotky již v den focení!

Portréty, glamour, akty - volitelné líčení, možnost zapůjčení šatů - výhodné balíčkyod 1900,- Kč
Rodinné, těhotenské - pohodová atmosféra, nadčasové retušeod 2500,- Kč
Focení svatby - výběr fotek, předání v den svatby, retuše v ceně - výhodné balíčkyod 5000,- Kč
Book - volitelné líčení, možné zapůjčení šatů, více lokalitod 4900,- Kč

Focení svatebního dne - výhodné balíčky

Focení svatebního dne patří mezi nejkrásnější a současně najnáročnější reportážní focení. Zachycení svatebního dne od příprav nevěsty, dokumentaci obřadu, společné focení, hostinu, momentky až po večerní zábavu. Více zjistíte v sekci focení svatby - výhodné balíčky.

Focení portrétů - výhodné balíčky

Focení portrétů patří k nejnáročnějším fotografickým disciplínám.. zachytit osobnost člověka tak aby působil přirozeně a uvolněně je občas oříškem, naštěstí mám jisté triky, jak vše v pohodě zvládnout :-) Více informací v sekci focení portrétu - výhodné balíčky.


Ostatní focení

Cena u focení firemních reportáží, reklamy a dalších projektů je dohodou. Pro kalkulaci ceny budu potřebovat vědět kde a co by se fotilo, jaké jsou požadavky, co vše je třeba zajistit z mé strany. Někomu postačí standartní dokumentace průběhu akce, jiný potřebuje vybrané fotky retušovat, nebo upravit. Nejvhodnější je si zavolat a dát osobní schůzku kde se vše přesně dojedná.

Předsvatební foto

Poslední roky se stále více snoubenců chce na svatbu lépe připravit a tak nabízím i předsvatební focení. Výhody jsou zcela zřejmé. Fotograf a snoubenci se lépe poznají, zjistí jak focení probíhá a je-li jim spolupráce s fotografem příjemná. Je čas projednat a nacvičit vhodný styl focení svatby, konkrétní požadavky, fotograf poskytne cenné rady nejen k focení, ale i postřehy jak lze obohatit průběh svatebního dne. Výsledné fotky jsou pak použity na originální svatební oznámení. Předsvatební focení je obsaženo v balíčku MAXI, ten také obsahuje vytvoření velké svatební fotoknihy s příběhem.

Maturitní tablo

Cena je dle počtu lidí ve třídě, místa focení, líčení a retušování. Běžné focení, kdy má každý na výběr zhruba ze 4-8mi fotek vyjde včetně retuše na 170-220Kč na osobu. Pokud je včetně líčení, je cena vyšší o 40-80Kč dle rozsahu líčení. Máte-li speciální přání, dejte mi vědět, již jsem fotil tablo i v casinu, nebo například ve stylu znamení horoskopu, dle fotky z dětských let..možností je spousta. Rád se domluvím na klasickém i extravagantním focení na tablo.

Firemní akce

Cena je dle rozsahu akce, místa konání, požadavků na zpracování fotek. Náklady jsou 500,- až 700,- Kč za hodinu focení, retušování, či organizování focení. Cestovní náklady 8Kč/km, počítáno z Brna. Pro cenovou nabídku mi prosím uveïte podrobnosti. Zejména kdy a kde by focení probíhalo, jak dlouho a jaké jsou další požadavky na provedení, zpracování a předání fotek.

Kalendář

Obvykle se vytváří z fotek které nafotíme, cena je tedy dle rozsahu focení a následného zpracování, retušování a zhotovení kalendáře. Cena za 13ti stránkový kalendář velikosti 30x45cm je od 3900Kč. Variant je více, podrobnosti je nejlepší dohodnout telefonicky před focením.

Síla webu © 2012