Focení svatebního dne

Na každé svatbě by kromě snoubenců neměl chybět ani profesionální fotograf. Rád Vám s přípravou na focení i s vlastním focením pomohu.

fotografie

Focení svateb

Svatební fotografie patří mezi nejkrásnější a současně najnáročnější reportážní focení. Focení svatebního dne od příprav nevěsty, dokumentaci obřadu, společné focení, hostinu, momentky až po večerní zábavu.
od 4.900,- Kč (viz. níže)
napsat email / sekce kontakty
nafocení celého dne svatby v maximální kvalitě

Předsvatební foto

Poslední roky se stále více snoubenců chce na svatbu lépe připravit a tak nabízím i předsvatební focení. Výhody jsou zcela zřejmé. Fotograf a snoubenci se lépe poznají, zjistí jak focení probíhá a je-li jim spolupráce s fotografem příjemná. Je čas projednat a nacvičit vhodný styl focení svatby, konkrétní požadavky, fotograf poskytne cenné rady nejen k focení, ale i postřehy jak lze obohatit průběh svatebního dne. Výsledné fotky jsou pak použity na originální svatební oznámení. Předsvatební focení je obsaženo v balíčku MAXI, ten také obsahuje vytvoření velké svatební fotoknihy s příběhem.

Ceník

Každá svatba je individuální, proto vše důkladně projednáme. Náklady jsou 500,– Kč za hodinu focení, retušování, či organizování svatby. Cestovní náklady 8Kč/km. Po ujasnění všech podrobností k focení svatebního dne na schůzce vybírám zálohu 3000Kč. Termín je pak brán jako závazný a vybraná záloha se odpočítá při platbě od konečné ceny. Po schůzce pak může následovat předsvatební focení. To lze dohodnout i k balíčku STANDART, příplatek je 1500Kč. Pro předání fotek v den svatby si prosím vezměte flashku s kapacitou 4 a více GB. Fotky zhlédneme na notebooku. Dále uvádím orientační varianty focení, samozřejmě lze vše dojednat přímo na míru:

Balíček MINI cena 4.900,- Kč

Fotograf dorazí na smluvené místo, fotografuje přípravy obřadu, obřad, gratulace, odchod svatebčanů, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů ve vybraném prostředí.

- osobní schůzka
- focení 2 až 3 hodiny
- 400 až 600 zpracovaných záběrů na DVD do týdne
- retušované fotografie na papíru 13x19 cm od 39 Kč, nyní v akci 15ks v ceně
- svatební fotokniha podle objednávky od 1.900,– Kč

Balíček STANDART cena 7.900,- Kč

Fotograf dorazí na smluvené místo, fotí shromažïování svatebčanů a přípravy, obřad, gratulace a odchod, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů před hostinou nebo po ní. Dokumentace svatebních tradic – tanec, krájení dortu.

- osobní schůzka
- volitelné předsvatební focení
- focení 5 až 6 hodin
- 600-1000 záběrů, předání v den svatby, možnost zběžného prohlédnutí na notebooku
- retušované fotografie na papíru 13x19 cm od 39 Kč, nyní v akci 15ks v ceně
- svatební fotokniha podle objednávky od 1.900,– Kč

Balíček MAXI cena 13.900,- Kč

Fotograf dorazí na smluvené místo, fotí přípravy nevěsty, shromažïování svatebčanů a přípravy, obřad, gratulace a odchod, společné a skupinové foto všech svatebčanů. Portrétní a inscenované fotografování novomanželů před hostinou nebo po ní. Dokumentace svatebních tradic – tanec, krájení dortu, společenské hry, momentky, podvečerní zábava.

- osobní schůzka
- předsvatební fotografování
- focení 9 až 12 hodin
- 1000-1500 záběrů, předání v den svatby, možnost zběžného prohlédnutí na notebooku
- velká svatební fotokniha A4 / výběr a seřazení + retuše cca 50 ks fotek

Slevy

- Při uhrazení zálohy více než 6 měsíců před termínem svatby 5% z ceny.
- Při doporučení focení jiné svatby či větší akce a následné realizaci 15% z ceny.

Příplatky

- použití zábleskového osvětlení pro aranžovanou fotografii 900 Kč
- navíc základní retuš 10ks fotografií (projasnění, drobné úpravy) od 390Kč
- zprostředkované focení přes agenturu nebo fotografa + 15% ceny

Nedělní focení

Nedělní focení je poslední dobou velmi oblíbené. Výhodou je, že v sobotu se focením příliš nezasahuje do průběhu svatebního dne, hosté netrpělivě nečekají až se novomanželé vrátí z focení a je více času a pohody. Focení se můžeme věnovat déle než v sobotu při svatbě, můžeme vyrazit i někam dále, do zajímavých exteriérů nebo interiérů. Podrobnosti k focení je nejlepší osobně dohodnout.

Síla webu © 2012