Fotokniha

Nejlepší a nejefektnější prezentací fotografií je fotokniha. Mít vše pěkně pohromadě v uceleném designu a nadčasové pevné vazbě potěší každého.

Svatební fotokniha

Fotograf Brno - fotokniha

Jako zkušený svatební fotograf vím, že příběh svatebního dne dokáže nejlépe vystihnout exkluzivní svatební fotokniha. Fotografie jsou ručně vybrány a chronologicky seřazeny, vhodné seskupení a grafická úprava pak dotvoří požadovanou kulisu svatebního dne. Radost, štěstí, pohoda, překvapení… takové emoce zapůsobí na všechny, kteří svatební knihu otevřou.

Cena fotoknihy se odvíjí od počtu stran a náročnosti úprav. Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Kalendář

Fotograf Brno - kalendář

Kalendář je originální dárek, kterým se můžeme připomínat celý rok. Kalendář má obvykle 13 stran, tedy titulní a 12 měsíců. Může být na šířku nebo výšku. Je možné si objednat kalendář jak ze svých fotek, tak třeba i kalendář z fotek co mám v archivu, tedy krajiny, makro, architektura.

Nafocení kalendáře

Obvykle se vytváří z fotek, které nafotíme. Cena je tedy dle rozsahu focení a následného zpracování, retušování a zhotovení kalendáře. Velmi často se setkávám s poptávkou po rodinném focení, nebo glamour focení pro účel kalendáře. Cena za 13stránkový kalendář velikosti 30 x 45 cm je od 3900 Kč. Variant je více, podrobnosti je nejlepší dohodnout telefonicky před focením.