Roman Mácha
standard-title Svatební focení

Svatební focení

Na každé svatbě by kromě snoubenců neměl chybět ani profesionální fotograf. Rád vám s přípravou na focení i s vlastním focením pomohu.

Předsvatební foto

Stále více snoubenců se chce na svatbu lépe připravit a tak nabízím i předsvatební focení. Výhody jsou zcela zřejmé. Fotograf a snoubenci se lépe poznají, zjistí, jak focení probíhá a je-li jim spolupráce s fotografem příjemná. Je čas projednat a nacvičit vhodný styl focení svatby, konkrétní požadavky, fotograf poskytne cenné rady nejen k focení, ale i postřehy jak lze obohatit průběh svatebního dne. Výsledné fotky jsou pak použity na originální svatební oznámení.

Focení svateb

Svatební fotografie patří mezi nejkrásnější a současně nejnáročnější reportážní focení. Focení svatebního dne od příprav nevěsty, dokumentaci obřadu, společné focení, hostinu, momentky až po večerní zábavu. Nabízím také možnost natočení svatebního klipu.

Prohlédněte si aktuální ceník svatebního focení. Pro více informací mne prosím kontaktujte. Ukázky fotografií najdete v galerii níže na této stránce.

Ukázky svatební fotografie

Fotografické služby

Reference

Loading…